İşe alacağım çalışan ile iş sözleşmesi yapacağım. İş sözleşmesi için damga vergisi ödenmesi gerekir mi?

İş Sözleşmeleri damga vergisi ve her çeşit resim ve harçtan muaftır.

Kaynak  : 4857 sayılı İş Kanunu Madde 8

Bir cevap yazın