Ticari Taksi İşletmesinde Basit Usul Mükellefin Yanında Çalışmaktayım. (Agi) Asgari Geçim İndiriminden Faydalanabilir Miyim?

Asgari Geçim İndiriminden Ücretleri Gerçek Usulde Vergilendirilenler Faydalanabilir. Basit Usul Mükellefin Yanında Çalışanlar Diğer Ücretli Kapsamında Vergilendirildiklerinden Asgari Geçim İndiriminden Faydalanamazsınız. (193 Sayılı Gelir Vergisi Kanunu Madde 32)

Bir cevap yazın