Hamile işçi doğumdan önce ne kadar zaman çalışabilir?

Kendi isteği ve hekimin onayıyla doğuma üç hafta kalıncaya kadar çalışabilir.

(5510 sayılı kanun madde 18/d)

 

Konu İle İlgili Benzer Kavramlar:

Hamile işçi çalışabilir mi?

Hamilelikte çalışma süresi

Doğum çalışma süresi

Doğum yapacak işçi çalışabilir mi?

Bir cevap yazın